Автомобилен механик (м/ж/д)

За целите на дългосрочно сътрудничество търсим за наш доверен бизнес партньор Автомобилен механик (м/ж/д).

Задължения и задачи

Изпълнение на планираните работи по поддръжката на търговски превозни средства
Ремонт и основен ремонт на клиентски превозни средства

Ремонт на случайни щети

Извършване на задължителни проверки

Изисквания

Завършено обучение като автомобилен механик или друга сравнима квалификация
Опитът с търговски превозни средства е предимство

Любезно отношение и добри комуникационни умения

Надеждност и способност за работа в екип

Ти получаваш
  • Заплащане над стандартните тарифи
  • До 30 дни отпуск годишно
  • Предоставяне на отпуск в рамките на изпитателния срок
  • Постоянен трудов договор и първокласни контакти с реномирани фирми
  • Здравно и пенсионно осигуряване
  • Коледни и ваканционни надбавки
  • Настаняване
Работни часове
Временна заетост
Job Location
Аахен, Германия
Работна заплата
€1200-€1800 Per month
Valid through
декември 31, 2022

Обявата за работа приключи на декември 31, 2022.

Close modal window

Благодаря ви за вашето съобщение. Ние ще се свържем с вас незабавно.